Eesti keeles Suomeksi По-русски In English
   
 
Uudised:

 

 Ajalugu meie puhkemajast, hakkab alates 1846. Uulu mõisa ostis kaardiväe kapten , tema kõrgeausus , rüütel Reihold  Stel von Polshtein, keda talupojad kutsusid Raudne parun või vana Rein. Aastal 1860 ehitas ta suurepärase lossi saaremaa dolomiidist. Seal käisid olulised külalised  nagu paruni sõbrad Aleksander II(1818-1881) ja Aleksander III(1845-1894).  Aleksander III visiidi auks  Uulus oli paigaldatud  vähemalt  4 kivid , millest 1 on meie puhkemaja ees. Meie maja parun kasutas nagu veinivaabrik ja veinikelder,sõja ajal loss oli ära lõhkenud.

Nõukogude ajal maja kasutati nagu  õlivaabrik.

1996 aastal  maja oli välja ostetud ja ümber tehtud nagu White house puhkemaja.

Meie  asume 11 km Pärnust.

Meie puhkemaja on loodud inimestele ja firmadele, kes soovivad veeta meeldiva seltskonnaga privaatselt ja mugavalt oma vaba aega, nautides samaaegselt saunamõnusid.

On võimalik tellida puuküttega saun koos kaminasaaliga,kus saate sõpruskonnaga lõbusalt aega veeta. Sauna ees on lõkkeplats ja griillimis koht. Sauna kõrval on ka väike jõgi.

Autoturistidele on kasutamiseks wc-d, dussid, ühisköök koos vajaliku tehnikaga, pesumasin koos kuivatiga.Keemilise wc tühjendamise võimalus.

 
     
   
     
Galerii

        
        
        

 

1

 2  3  4  5  6


  Avaleht Hinnad Galerii Kontakt