Eesti keeles Suomeksi По-русски In English
   
 
Uudised:

 

 Ajalugu meie puhkemajast, hakkab alates 1846. Uulu mõisa ostis kaardiväe kapten , tema kõrgeausus , rüütel Reihold  Stel von Polshtein, keda talupojad kutsusid Raudne parun või vana Rein. Aastal 1860 ehitas ta suurepärase lossi saaremaa dolomiidist. Seal käisid olulised külalised  nagu paruni sõbrad Aleksander II(1818-1881) ja Aleksander III(1845-1894).  Aleksander III visiidi auks  Uulus oli paigaldatud  vähemalt  4 kivid , millest 1 on meie puhkemaja ees. Meie maja parun kasutas nagu veinivaabrik ja veinikelder,sõja ajal loss oli ära lõhkenud.

Nõukogude ajal maja kasutati nagu  õlivaabrik.

1996 aastal  maja oli välja ostetud ja ümber tehtud nagu White house puhkemaja.

Meie  asume 11 km Pärnust.

Meie puhkemaja on loodud inimestele ja firmadele, kes soovivad veeta meeldiva seltskonnaga privaatselt ja mugavalt oma vaba aega, nautides samaaegselt saunamõnusid.

On võimalik tellida puuküttega saun koos kaminasaaliga,kus saate sõpruskonnaga lõbusalt aega veeta. Sauna ees on lõkkeplats ja griillimis koht. Sauna kõrval on ka väike jõgi.

Autoturistidele on kasutamiseks wc-d, dussid, ühisköök koos vajaliku tehnikaga, pesumasin koos kuivatiga.Keemilise wc tühjendamise võimalus.

 
     
   
     
Hinnad


Teenused Hind
voodikoht 20.-eur
Kahetoaline tuba 35.- eur
Sviit 50.- eur
Puusaun,miinimum 2 tundi 30.- eur
Telkikoht(2 in.) 7.- eur
Caravanikoht 2 in. 15.-eur
Rent,suvine terass,tund 7.-eur
Koduloom 5.-eur
Kemping maja 4 inimesele 45.-eur
Kemping maja 2 inimesele 35.-eur
Majutus haagisuvilas,2 inimesele 25.-eur
hommikusöök 5.-
Apartment 4 in. 50.00

  Avaleht Hinnad Galerii Kontakt